Badylarze.com

Badylarze

Szkółka roślin ozdobnych

Kora ozdobna – Prudnik, Lubrza i okolice

 

Istnieje kilka metod ściółkowania rabat, a najpopularniejszą z nich jest kora ozdobna. To jeden z produktów dostępnych w naszej szkółce roślin ozdobnych, która działa na terenie Lubrzy, w okolicach Prudnika.

Już niewielkie jej elementy potrafią znacząco odmienić wygląd naszego ogrodu. Dobrze o tym wiemy, jako że projektowaniem ogrodów zajmujemy się już od kilku lat. Oferujemy korę sosnową w trzech granulacjach: mielona, średnia oraz gruba, a także służymy radą w ich doborze. Dzięki temu masz pewność, że wybrałeś rozwiązanie dopasowane do Twojego wymarzonego ogrodu. Upiększanie zielonej przestrzeni – to nasza pasja. Realizujemy ją, używając różnych elementów – od drzew, krzewów, bylin czy traw, po kamienie oraz korę ozdobną. Warto zastosować korę ozdobną w aranżacji ogrodu, aby uporządkować i urozmaicić przestrzeń. W szczególności zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą osoby z Lubrzy, Prudnika i okolic.

Kora ozdobna to tylko jeden z wielu elementów upiększających Twój ogród. U nas znajdziesz wiele akcesoriów dla roślin. Skontaktuj się!