Badylarze.com

Badylarze

Szkółka roślin ozdobnych

Kamienie ozdobne Prudnik i Lubrza

 

Ogród to nie tylko rośliny, ale również i elementy przyrody nieożywionej. Należą do nich z pewnością kamienie ozdobne, które dodają uroku każdej zielonej przestrzeni. Wykorzystywane są jako elementy murków oporowych, ścieżek, umocnień skarp oraz coraz częściej zastępują korę ozdobną na rabatach. Spotkać je również możemy pojedynczo w formie głazu, który upiększa nasz ogród dzięki niesamowitej fakturze, barwie czy kształcie. Różnego rodzaju kamienie ozdobne znajdziecie w naszej szkółce w Lubrzy, niedaleko Prudnika.

Kamienne konstrukcje, takie jak ławy, stoły czy fontanny urozmaicają ogród. W naszej szkółce drzew i krzewów znajdziesz wysokiej jakości komponenty do ozdoby wraz z dokładnymi wskazówkami dotyczącymi właściwej aranżacji Twojego ogródka.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu terenów zieleni. Własna szkółka drzew i krzewów sprawia, że korzystamy jedynie ze sprawdzonych gatunków roślin. Sprawdź, jakie kamienie ozdobne najlepiej podkreślą piękno Twojego ogrodu. Zapraszamy do odwiedzin osoby z Lubrzy, Prudnika i okolicznych miejscowości.

Kamienie ozdobne i nie tylko! Wiele akcesoriów do Twojego ogródka. Zapraszamy!